Strona głównaWpisyInneSmaczne, bo nasze

Aktualności: Sprawy urzędowe

Smaczne, bo nasze

29 lipca 2020

Polska Smakuje – pod tym hasłem można znaleźć najlepszą żywność od krajowych producentów. Warto podczas codziennych zakupów wybierać certyfikowane produkty. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zachęca także do udziału w konkursie fotograficznym. Zasady są bardzo proste – wystarczy pokazać w ciekawy sposób polską żywność.

Konkurs jest adresowany do osób, które ukończyły 16 lat. Organizatorzy pozostawiają uczestnikom dużo swobody – produkty mogą być sfotografowane na każdym etapie wytwarzania lub sprzedaży. Liczy się ciekawy pomysł i nieszablonowe podejście do tematu. Trzeba jednak pamiętać, że przedstawiana żywność powinna mieć jeden z certyfikatów – cała lista do sprawdzenia tutaj.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31.08. (poniedziałek). Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz i dołączyć zdjęcie w formacie jpg, raw lub tiff. Każdy uczestnik może zgłosić jedną fotografię. Do wygrania tablety. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.