Aktualności: Biznes

StargardVita! – praca czeka

9 września 2020

Mimo trwającej pandemii w Stargardzie wciąż można znaleźć pracę. Firma Andrénplast poszukuje specjalistów ds. kontroli jakości i BHP, pracowników produkcji oraz inżyniera ds. pomiarów. Ale to nie wszystkie propozycje. Inne aktualne oferty można znaleźć na stronie www.stargardvita.pl.

Pracowników poszukuje także m.in. Klippan, Scanwir, Van Heyghen Stal i Bridgestone. To oferty dla osób z różnym wykształceniem i umiejętnościami. Rekrutację prowadzi również stargardzka geotermia, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz Komenda Powiatowa Policji. Wszystkie aktualne oferty można znaleźć tutaj.

Warto regularnie zaglądać na portal www.stargardvita.pl. W zakładce „mieszkaj” są informacje ze stargardzkiego rynku nieruchomości. To zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i na sprzedaż – w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego. W części „odkrywaj” znajdziemy aktualności związane edukacją i wsparciem rodzin oraz propozycje kulturalne, turystyczne i sportowe.