Strona głównaWpisyBiznesStargardzianie kupują lokalnie

Aktualności: Biznes

Stargardzianie kupują lokalnie

18 stycznia 2021

120 zgłoszeń wpłynęło w pierwszym tygodniu konkursu „Stargard kupuje lokalnie”. Mieszkańcy najchętniej wysyłali paragony mailowo. Jury wybierze teraz spośród nich 50 najciekawszych haseł, a ich autorzy otrzymają vouchery na 250 zł. Rozpoczęła się już druga tura – to kolejna szansa na zwycięstwo. Zasady są bardzo proste.

Stargardzianie chętnie robią zakupy u lokalnych przedsiębiorców. Teraz dodatkowo mogą wygrać 250 zł na następne produkty i usługi. Od poniedziałku (18.01.) rozpoczął się drugi tydzień akcji „Stargard kupuje lokalnie”. 50 kolejnych osób ma szansę na zdobycie bonów. Można je wykorzystać na zakupy oraz usługi w sklepach i firmach z platformy Kupuj Lokalnie.

Jak wygrać voucher?

– Zrób w Stargardzie zakupy lub zapłać za usługę minimum 50 zł (w każdym sklepie lub punkcie oprócz dyskontów spożywczych i sklepów wielkopowierzchniowych; w tę kwotę nie wliczamy alkoholi i wyrobów tytoniowych). Paragony można łączyć – ich suma musi wynosić minimum 50 zł.

– Zrób ksero albo zdjęcie paragonu/ów lub faktur/y – oryginały zachowaj do późniejszej weryfikacji.

– Wymyśl krótkie hasło, które promuje lokalne zakupy. To proste! Wystarczy nawet jedno zdanie.

– Kopię paragonu/ów lub faktur/y wraz z hasłem i swoimi danymi: imieniem, nazwiskiem, telefonem kontaktowym i adresem e-mail dostarcz w najwygodniejszy dla siebie sposób: e-mailowo (paragon@um.stargard.pl) lub osobiście wrzuć w zaklejonej kopercie do skrzynek w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17, w Ratuszu lub w sekretariacie SCK przy ul. J. Piłsudskiego 105.

Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu jury wybierze 50 zwycięzców, którzy otrzymają vouchery o wartości 250 zł. Laureaci będą mogli wykorzystać je na kolejne zakupy produktów lub usługi, ale już tylko u przedsiębiorców z platformy www.kupujlokalnie.stargard.pl. Konkurs trwa do 14.02. (niedziela).

Regulamin i lista wszystkich firm, w których można zrealizować vouchery są tutaj. Szczegółowe informacje także pod nr tel. 91 577 09 01, 91 578 63 62 i 91 578 10 61.