Aktualności: Biznes

Szukamy produktu lokalnego

6 grudnia 2019

Już drugi raz firmy działające w naszym mieście otrzymają markę „Stargardzki Produkt Lokalny”. Przypominamy – jeszcze tylko do 9.12. (włącznie) przyjmowane są kandydatury. Konkurs jest skierowany do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które swoją siedzibę mają na terenie Stargardu.

Lody Baks z Kawiarenki Baks i układarka pobocza firmy Madrog to ubiegłoroczni zwycięzcy w kategorii firm działających ponad 2 lata. Debiutantem roku w pierwszej edycji konkursu została z kolei seria piw z Browaru Stargard. Teraz czas na kolejne produkty.

Marka „Stargardzki Produkt Lokalny” tworzy w naszym mieście kulturę sprzyjania przedsiębiorczości. Chodzi przede wszystkim o pokazywanie osiągnięć lokalnych firm przez spójny system promocji ich produktów i usług.

Czas na zgłoszenie jest do 9.12. Do tego czasu trzeba wypełnić i dostarczyć (pocztą, mailowo lub osobiście) do Urzędu Miejskiego wypełniony formularz (do pobrania poniżej).

Szanse na zdobycie prawa do marki są w dwóch kategoriach: – przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie od co najmniej 24 miesięcy,

– przedsiębiorstwa prowadzące działalność gospodarczą w Stargardzie do 24 miesięcy („Debiut Roku”).

Zgłoszenia będą oceniać m.in. specjaliści w dziedzinie gospodarki, ekonomii, zarządzania i przedstawiciele lokalnych mediów. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali zaplanowanej na 17.01.2020 r.

Stargardzki Produkt Lokalny – regulamin

Stargardzki Produkt Lokalny – formularz

Stargardzki Produkt Lokalny – formularz

Stargardzki Produkt Lokalny – klauzula