Strona głównaWpisyInneTargi: praca czeka na ciebie

Aktualności: Sprawy urzędowe

Targi: praca czeka na ciebie

30 marca 2022

Najbliższy poniedziałek (4.04.) to okazja do udziału w Targach Pracy. Dopiero szukasz zatrudnienia, a może myślisz o zmianie na coś lepszego? Przyjdź do hali OSiR (ul. Pierwszej Brygady 1) i zobacz, co proponują nasi lokali pracodawcy. Czekają setki atrakcyjnych ofert dla osób o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

Targi rozpoczną się o 11:00. Swoje oferty zaprezentują m.in. duże firmy działające w naszch parkach przemysłowych – Radiometer, Kalmar, EcoReadyBath, Backer OBR, IZOLER i Euro-Max. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy może przyjść i porozmawiać z ewentualnym nowym pracodawcą. Osoby, które porozumiewają się w języku ukraińskim, na miejscu bezpłatnie skorzystają z pomocy tłumacza.

W hali pojawią się również największe agencje pracy działające w naszym województwie. Udział w targach to dobra okazja do poznania oferty lokalnych firm. Wiele z nich poszukuje pracowników o różnych umiejętnościach – zatrudnienie mogą znaleźć także osoby bez doświadczenia. Warto sprawdzić, co mają do zaoferowania. Targi Pracy w hali OSiR potrwają do 15:00.

Zdjęcie: pexels.com