Strona głównaWpisyInneUrodzinowy piknik FILARÓW

Aktualności: Sprawy urzędowe

Urodzinowy piknik FILARÓW

13 września 2022

Mogłoby się wydawać, że zupełnie niedawno świętowaliśmy otwarcie Stargardzkiego Centrum Nauki, a FILARY już obchodzą pierwsze urodziny. Z tej okazji w niedzielę (18.09.) w Parku Zamkowym odbędzie się piknik naukowy. W planach m.in. animacje dla dzieci i dorosłych, warsztaty, pokazy i gry terenowe. Początek o 12:00.

Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji – np. wyjątkowe Plenerowe Centrum Nauki FILARY. Jak zawsze coś dla siebie znajdą zarówno mali, jak i nieco starsi odkrywcy fascynującego świata wiedzy i historii. Będzie też okazja do obejrzenia występów artystycznych i zjedzenia czegoś dobrego. Zabawa w Parku Zamkowym potrwa do 18:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do wydarzenia jako wystawca, twórca albo performer, może jeszcze zgłosić się e-mailowo: kontakt@scn-filary.pl.

Udział w pikniku to również okazja do sprawdzenia bogatej, jesiennej oferty FILARÓW. W planach na najbliższe tygodnie jest już m.in. Koło Astronomiczne, kurs druku 3D, a także wydarzenia specjalne – warsztaty z LEGO, spotkanie z ekspertami z Centrum Nauki Kopernik i weekend w klimacie Halloween. Warto śledzić też facebookowy profil SCN, żeby nie przegapić żadnej propozycji.