Strona głównaWpisySportWakacyjne treningi za darmo

Aktualności: Sport

Wakacyjne treningi za darmo

14 lipca 2021

Brazilian Soccer School Stargard zaprasza najmłodszych mieszkańców do udziału w bezpłatnych treningach piłki nożnej. Odbywają się we wtorki i środy – w zależności od rocznika. Młodzi piłkarze ćwiczą na boisku przy ul. Ceglanej 1. To ciekawa propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu i spróbowanie czegoś nowego.

Szczegółowe informacje o zajęciach są udzielane telefonicznie – 798 760 588. Można również wysłać wiadomość przez messengera na facebookowym profilu BSS Stargard. W treningach biorą udział zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Poziom trudności zawsze jest dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. Swoją przygodę z piłką nożną w Brazilian Soccer School rozpoczynają już nawet pięciolatki.

Treningi to nauka, ale też doskonała zabawa. Stargardzka BSS należy do największej na świecie sieci szkółek piłkarskich dla najmłodszych. Trenerzy zajmują się kompleksowym szkoleniem technicznym zawodników. Uczą dzieci również zasad fair play, współpracy w zespole oraz szacunku dla przeciwników. To również odpowiednie przygotowanie do dalszego rozwoju kariery piłkarskiej.