Strona głównaWpisyKulturaWakacyjnie z SCK

Aktualności: Kultura

Wakacyjnie z SCK

27 lipca 2020

Zakończyły się już dwa turnusy półkolonii organizowanych przez Stargardzkie Centrum Kultury. Młodzi stargardzianie mają za sobą naprawdę dobre dni, które wypełniły najróżniejsze aktywności. Na uczestników czeka jeszcze ostatnia odsłona letnich zajęć.

Każdy turnus rozpoczyna się w poniedziałek, a kończy w piątek. Wakacyjny tydzień jest pełen wrażeń. Doświadczeni opiekunowie dbają, by nie było nudno. Są seanse filmowe i zajęcia w muzeum, a dla tych, których rozpiera energia – piesze wycieczki oraz aktywności na świeżym powietrzu. Mali odkrywcy poznali także fascynujący świat przyrody, który można obserwować nawet w środku miasta. Udział w półkolonii to przede wszystkim doskonała zabawa, ale też szansa na zawarcie nowych znajomości, a może nawet przyjaźni.

Co roku młodzi mieszkańcy naszego miasta chętnie spędzają wakacyjny czas na półkoloniach organizowanych przez MDK i SCK. Ciekawą ofertę jak zwykle przygotowało także muzeum. Do wyboru warsztaty artystyczne „Kurs na sztukę”, wspólne odkrywanie tajemnic w escape roomie i quest na Starym Mieście. Zajęcia odbywają na świeżym powietrzu oraz w Bastei. Szczegóły dotyczące zapisów i terminy można znaleźć tutaj.

Zdjęcia: SCK