Aktualności: Kultura

Wejdź do wirtualnej biblioteki

1 lutego 2021

Ciekawa propozycja Książnicy Stargardzkiej. Od poniedziałku (1.02.) czytelnicy mogą odbierać miesięczne kody do wirtualnej biblioteki LEGIMI. Czeka tam ponad 60 000 e-booków i audiobooków – wśród nich nowości wydawnicze, bestsellery, kryminały, literaturę SF, powieści obyczajowe, romanse, literatura dziecięca i młodzieżowa, a także literatura faktu, reportaże i poradniki.

Kod do internetowej biblioteki może dostać każdy pełnoletni czytelnik Książnicy Stargardzkiej. Dostęp do zbiorów LEGIMI jest ważny przez miesiąc od dnia zalogowania. Po tym czasie można ponownie udać się do bibliotekarzy po kolejny numer. Kod pozwala na korzystanie z e-booków i audiobooków na dwóch różnych urządzeniach – także bez połączenia z internetem. Szczegółowa instrukcja logowania jest tutaj. Po swoje kody można przychodzić do tymczasowej siedziby Książnicy przy ul. Wojska Polskiego 3 od poniedziałku do piątku 10:00-17:00.

W związku z pandemią koronawirusa bibliotekarze z naszego miasta zdecydowali się udostępnić czytelnikom także zbiory, które dotychczas były dostępne tylko na miejscu. Osoby np. piszące prace dyplomowe albo przygotowujące się do egzaminów mogą na miesiąc wypożyczyć materiały z Czytelni. Więcej informacji tutaj.

Zdjęcie: Książnica Stargardzka/archiwum