Aktualności: Kultura

WOŚP – licytuj i biegaj

22 stycznia 2021

Bony podarunkowe, rękodzieło, gadżety z autografami i dużo, dużo więcej – trwają licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza do udziału w aukcjach online. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na wyposażenie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wszystkie aukcje można znaleźć tutaj. Zasady wirtualnych licytacji są bardzo proste. Przy każdym fancie jest podana cena wywoławcza. Osoby zainteresowane zakupem wpisują swoje propozycje w komentarzach – kwotę trzeba przebić o minimum 5 zł. Po wygraniu aukcji pieniądze można wpłacić osobiście – do puszki w kasie kina SCK albo online – korzystając z e-skarbonki dostępnej tutaj. Wylicytowane przedmioty i vouchery będą do odebrania w kasie kina.

Jeszcze do poniedziałku (25.01.) można także zgłaszać przedmioty i inne propozycje, które trafią na licytacje. Są przyjmowane w kasie kina SCK i mailowo: imprezy@sck.stargard.pl.

Tegoroczny finał WOŚP zaplanowano na 31.01. (niedziela). Miłośnicy aktywności fizycznej mogą tego dnia indywidualnie wziąć udział w 5. Biegu dla Orkiestry. Każdy uczestnik, który potwierdzi swój udział w wydarzeniu (np. robiąc zdjęcia z trasy) i zgłosi się do organizatora, otrzyma numer startowy, serduszko WOŚP oraz pamiątkowy medal. Szczegóły tutaj.