Aktualności: Działania społeczne

WOŚP – SCK czeka na fanty

15 stycznia 2021

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na 31.01. (niedziela). W całym kraju – także w naszym mieście – oraz w wielu miejscach na świecie trwa już zbiórka pieniędzy na wyposażenie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak co roku Stargardzkie Centrum Kultury przyjmuje fanty, ale też np. vouchery na różne usługi, które będą wystawione na licytacjach.

Przedmioty i inne propozycje można przynosić do 25.01. (poniedziałek) do kasy kina SCK przy ul. J. Piłsudskiego 105 – codziennie od 8:00 do 18:00. Informacje o usługach przeznaczonych na licytacje są też przyjmowane e-mailowo na adres imprezy@sck.stargard.pl.

Pierwsze aukcje już się rozpoczęły. Można je znaleźć tutaj. Zasady licytacji online są bardzo proste. Przy każdym fancie jest podana cena wywoławcza. Osoby zainteresowane zakupem wpisują swoje propozycje w komentarzach – kwotę trzeba przebić o minimum 5 zł. Po wygraniu aukcji pieniądze można wpłacić osobiście – do puszki w kasie kina SCK albo online – korzystając z e-skarbonki dostępnej tutaj. Wylicytowane przedmioty i vouchery będą do odebrania w kasie kina.