Strona głównaWpisyInneWypowiedz się o drogach

Aktualności: Sprawy urzędowe

Wypowiedz się o drogach

8 lutego 2022

Pewna jest już gruntowna modernizacja kilku ulic w Kluczewie. Zupełnie nową jakość zyskają poruszający się ul. Kosmonautów, Lotników i fragmentem ul. J. Lelewela. Wszystkie drogi zostaną przebudowane, przez co staną się bezpieczniejsze We wtorek (8.02.) o 16:00 w świetlicy przy plebanii parafii pw. św. Krzyża (ul. Lotników 8) odbędzie się spotkanie w tej sprawie. Wszyscy zainteresowani tym tematem mieszkańcy mogą przyjść i wyrazić swoją opinię. Sugestie są też przyjmowane e-mailowo.

W ramach oczekiwanej inwestycji na ul. Kosmonautów, ul. Lotników i fragmencie ul. Lelewela będzie wykonana nowa nawierzchnia oraz odwodnienie. Widoczność i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg poprawi przebudowane oświetlenie. Wzdłuż ulic będą wygodne chodniki. Łączna długość przebudowywanych dróg to ponad 1,8 km. Komfort wszystkich pieszych i kierowców znacznie się podniesie.

Każdy, kto nie będzie mógł przyjść na spotkanie albo woli zostać w domu, swoje sugestie dotyczące tej inwestycji może przekazać również e-mailowo. Wystarczy jeszcze do wtorku (8.02.) wysłać wiadomość na adres p.patyk@um.stargard.pl. Plan sytuacyjny przebudowy ulic w dzielnicy Kluczewo jest do pobrania z załączników poniżej.

Zdjęcie: pixabay.com

Mapa: UM w Stargardzie

Lotników – plan sytuacyjny 1

Lotników – plan sytuacyjny 2