Strona głównaWpisyBiznesZ wizytą u Lidera Biznesu

Aktualności: Biznes

Z wizytą u Lidera Biznesu

5 lutego 2020

W Stargardzkim Parku Przemysłowym działają firmy z różnych branż. Swoje miejsce znajdują tam zarówno duże, jak i nieco mniejsze przedsiębiorstwa. Prezydent Rafał Zając odwiedził siedzibę Hydro-Flex – producenta i serwisanta elementów hydrauliki siłowej. Za 2019 r. firma zdobyła tytuł Lidera Stargardzkiego Biznesu w skali Małego Przedsiębiorstwa.

Hydro-Flex rozpoczął działalność w 2007 r. Od samego początku miał siedzibę w Stargardzie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w szeroko pojętej hydraulice siłowej. Podstawową działalnością Hydro-Flex jest produkcja i serwis węży hydraulicznych, sprzedaż hurtowa oraz produkcja i regeneracja cylindrów hydraulicznych. Właściciele firmy przywiązują dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów i sprawnej realizacji zamówień.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od 13 lat. W tym czasie nawiązano udaną współpracę z wieloma zagranicznymi kontrahentami. Hydro-Flex jest autoryzowanym dystrybutorem produktów m.in. niemieckiego Uniflexu i włoskiej grupy Vitillo. Dodatkowo firma ze Stargardu prowadzi całodobowy serwis hydrauliki siłowej. Specjaliści w tej dziedzinie czekają pod nr tel. 665 820 777.

Zdjęcia: UM w Stargardzie