Aktualności: Sprawy urzędowe

Zagłosuj na świąteczną magię

25 lutego 2020

Choć okres bożonarodzeniowy już za nami, warto wrócić na chwilę do wspomnień sprzed kilku tygodni. Stargard bierze udział w plebiscycie Świąteczna Magia Miast. To konkurs na najpiękniejszą iluminację świetlną. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 26.02. (środa).

Plebiscyt obejmuje dwie kategorie. Stargard startuje w nim jako miasto niebędące na prawach powiatu. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos, niezależnie od kategorii. To bardzo proste – wystarczy zarejestrować się tutaj, podając adres e-mail. Warto każdego dnia zaglądać na stronę www.fotoportal.markaterytorialna.pl i głosować na nasze miasto. Przy okazji można obejrzeć zdjęcia świątecznych iluminacji i przypomnieć sobie ten wyjątkowy nastrój.

Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia nasze miasto ozdabiają tysiące światełek w różnych lokalizacjach. Mieszkańcy zachwycają się choinkami – na Rynku Staromiejskim oraz na rondzie im. S. Pajora. Nie brakuje chętnych do zdjęć z anielskimi skrzydłami albo w saniach św. Mikołaja. W 2019 r. przy Młodzieżowym Domu Kultury stanęła też zupełnie nowa iluminacja – stargardzka gwiazda w towarzystwie stalaktytów.

Grafika: Marka Terytorialna