Strona głównaWpisyInneZamieszkaj przy Kościuszki

Aktualności: Sprawy urzędowe

Zamieszkaj przy Kościuszki

21 lipca 2021

Nieco ponad tydzień został na składanie wniosków o mieszkania w nowo powstającym budynku przy ul. T. Kościuszki. Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17) przyjmuje dokumenty do piątku (30.07.). Lokale będą przeznaczone dla osób, które wpłacą partycypację. Jej koszt zaczyna się już od ok. 23 000 zł.

Na stargardzian czekają mieszkania o różnej powierzchni – od 25 m2 do ponad 60 m2. Wynajmujący otrzymają klucze do lokali gotowych do zamieszkania. Dodatkowo budynek będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W ramach inwestycji powstanie też garaż podziemny.

Umowy najmu zostaną zawarte na 15 lat. Pierwsi wynajmujący pojawią się tam już najprawdopodobniej w styczniu 2022 r. Lokatorzy będą też mogli ubiegać się o dopłaty do czynszu. W razie pytań można zadzwonić pod nr tel. 91 578 35 03. Wszystkie dokumenty i szczegółowe informacje o naborze są do pobrania w załącznikach poniżej.

Budynek przy ul. T. Kościuszki 72 to inwestycja Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Na ten cel pozyskano ponad 1 400 000 zł dofinansowania z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Z kolei do końca tego tygodnia (piątek, 23.07.) STBS czeka na wnioski od osób, które chciałyby wpłacić partycypację i zamieszkać w komfortowych lokalach na os. Letnim. Czekają mieszkania 1 i 2-pokojowe przy ul. Przedwiośnie. Szczegóły tutaj.

Zdjęcia: STBS

Ogłoszenie o naborze wniosków

Rzut parteru

Rzut I piętra

Rzut II piętra

Załącznik 1 – wniosek

Załącznik 2 – deklaracja

Załącznik 3 – oferta partycypacyjna

Załącznik 4 – potwierdzenie najmu lokalu

Załącznik 5 – barometr zawodów