Aktualności: Sprawy urzędowe

Zaproś Mamę do FILARÓW

24 maja 2022

Stargardzkie Centrum Nauki przygotowało coś specjalnego na zbliżający się Dzień Matki. W czwartek (26.05.) w FILARACH odbędą się warsztaty enologiczne. Dagmara Pilczuk z Winnicy Sydonia opowie m.in. o produkcji wina, zasadach doboru tego trunku do potraw i enoturystyce – czyli winiarskich podróżach. W planach, oprócz dawki wiedzy, jest również degustacja.

Do wyboru są dwie godziny czwartkowych (26.05.) warsztatów – 16:00 i 19:00. Bilety można kupić przez internet, klikając tutaj, albo w kasie FILARÓW. Zajęcia są przeznaczone dla osób pełnoletnich. Uczestnicy warsztatów zdobędą nową wiedzę, spróbują trunków z Winnicy Sydonia i wezmą udział w konkursie z nagrodami. Całość potrwa około 2 godziny.

W kasie SCN czekają również vouchery – na konkretne wydarzenia albo po prostu na zwiedzanie całej ekspozycji. To dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W FILARACH coś ciekawego znajdą dla siebie dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Warto zaglądać na facebookowy profil SCN, żeby nie przegapić żadnego wydarzenia.