Strona głównaWpisyInneZaszczep się nad Miedwiem

Aktualności: Sprawy urzędowe

Zaszczep się nad Miedwiem

22 lipca 2021

Letni wypoczynek nad jeziorem można wykorzystać do zadbania o swoje zdrowie. W sobotę i niedzielę (24-25.07.) w Morzyczynie i w Kobylance pojawią się Mobilne Punkty Szczepień. Na wszystkich chętnych – również stargardzian – będą czekały preparaty Pfizer i Johnson&Johnson. Szczepionki na koronawirusa bez rejestracji otrzymają osoby powyżej 12 roku życia.

W sobotę (24.07.) Mobilny Punkt Szczepień stanie przy amfiteatrze w Morzyczynie. Będzie działał od 12:00 do 15:00. Chętni otrzymają tam zarówno jednodawkowy preparat Johnson&Johnson, jak i pierwszą lub drugą dawkę Pfizera. Z kolei w niedzielę (25.07.) między 15:00 a 19:00 będzie można zaszczepić się podczas festynu przy Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance (ul. Jeziorna 6). Dodatkowo będzie można wziąć udział w loterii z nagrodami.

Na szczepienia w mobilnych punktach nie trzeba się wcześniej umawiać. Wystarczy przyjść i na miejscu wypełnić ankietę. Ważne, żeby zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Trwają również szczepienia w Stargardzkim Centrum Kultury. Na wszystkich chętnych czekają preparaty Pfizer, Johnson&Johnson oraz AstraZeneca. Szczepionki są dostępne właściwie od ręki. Można zapisać się w najwygodniejszy dla siebie sposób: przez internet, telefon lub SMS – szczegóły tutaj albo osobiście przyjść do PSzP w SCK (ul. J. Piłsudskiego 105, wejście od ul. Wojska Polskiego) i wypełnić dokumenty na miejscu.