Aktualności: Sprawy urzędowe

Zielony Stargard w obiektywie

15 września 2022

Miesiąc został na zgłoszenie swoich propozycji do konkursu fotograficznego. Czekamy na zdjęcia, które ozdobią przyszłoroczny miejski kalendarz. Autorzy najpiękniejszych ujęć zielonego Stargardu dostaną nagrody finansowe. Na zgłoszenia czekamy do 14.10. (piątek).

Zasady konkursu fotograficznego jak zawsze są bardzo proste. Zdjęcia mogą zgłaszać wyłącznie stargardzianie, którzy zajmują się fotografią amatorsko. Trzeba przygotować maksymalnie 3 propozycje – odbitki w formacie minimum A4 oraz na nośniku (płyta, pendrive) w formacie jpg lub tiff o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi. Najlepiej, jeśli zdjęcia będą w poziomie. Każda fotografia powinna zawierać podstawowe informacje – imię i nazwisko autora, prezentowane miejsce/tytuł oraz rok wykonania. Również nośnik musi być opisany.

Następnie trzeba wypełnić kartę zgłoszenia (do pobrania z załącznika poniżej) i wraz ze zdjęciami dostarczyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem KONKURS FOTOGRAFICZNY Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – ZIELONY STARGARD do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Jest na to czas do 14.10. (piątek).

Szczegółowy regulamin konkursu można pobrać z załącznika poniżej. Komisja wybierze 13 zwycięskich zdjęć. Ich autorzy otrzymają równorzędne nagrody finansowe. Najlepsze ujęcia ozdobią kalendarz miejski na 2023 r. Wyniki konkursu poznamy w listopadzie.

Konkurs fotograficzny – regulamin

Konkurs fotograficzny – karta zgłoszenia