Aktualności: Działania społeczne

Zimowa zabawa na Lotnisku

16 stycznia 2023

Na te zajęcia młodzi stargardzianie zawsze czekają z niecierpliwością. Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” rozpoczęło zapisy na zimowe półkolonie. Potrwają do 20.01. (piątek) albo do wyczerpania limitu miejsc. Na dzieci i młodzież od 7 do 15 lat czeka mnóstwo atrakcji i ciekawy czas spędzony w gronie rówieśników. Szczegółowe informacje i zapisy są pod nr tel. 609 184 924.

Zajęcia zaplanowano od 13.02. (poniedziałek) do 24.02. (piątek). Głównym miejscem spotkań będzie Zespół Szkół nr 5 (ul. J. Śniadeckiego 4-6), ale przed młodymi ludźmi mnóstwo aktywności w całym Stargardzie i okolicach – wycieczki, warsztaty i spacery. Półkolonie z „Potrzebnym Domem” to zawsze okazja do świetnej zabawy. Zajęcia są bezpłatne.

Stowarzyszenie „Potrzebny Dom” od lat organizuje letnie i zimowe półkolonie dla dzieci ze Stargardu. Młodzi ludzie dobrze spędzają czas pod opieką doświadczonych pedagogów. Miasto dofinansowuje organizację takich zajęć. Zimowy wypoczynek tym razem wsparliśmy kwotą 14 000 zł.

Ferie w mieście zapowiadają się naprawdę ciekawie. Do wyboru jest sporo różnych aktywności, dlatego każdy młody człowiek na pewno znajdzie coś dla siebie. Półkolonie jak zawsze organizuje Młodzieżowy Dom Kultury. Można też wybrać aktywny wypoczynek w AquaStar – szczegóły tutaj. Interesujące warsztaty i zajęcia przygotowało Muzeum Archeologiczno-Historyczne, a Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza do kina. W ferie dużo będzie się też działo w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY.