Strona głównaWpisyInneZobacz Zielone Płuca os. Zachód

Aktualności: Sprawy urzędowe

Zobacz Zielone Płuca os. Zachód

13 września 2022

Ogrom zieleni, ciekawe rozwiązania architektoniczne, bezpieczne i komfortowe miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu – właśnie tak ma wyglądać zrewitalizowane os. Zachód. Mieszkańcy zyskają przestrzeń która zapewni możliwości sąsiedzkiej integracji i relaksu blisko domu. O projekcie przebudowy osiedla będzie można porozmawiać z prezydentem Rafałem Zającem już w najbliższy wtorek (13.09.).

Spotkanie przy fontannie zaplanowano na 17:00. Jeśli warunki pogodowe będą niekorzystne, uczestnicy przeniosą się do holu pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 2. To dobra okazja, żeby zapoznać się z projektem. Zielone Płuca os. Zachód dadzą okolicznym mieszkańcom zupełnie nową jakość. Wspólną przestrzeń wypełni zieleń. Na deptaku pojawią się też miejsca do integracji i wypoczynku.

Na etapie planowania tak dużego projektu ważne są głosy stargardzian. Mieszkańcy os. Zachód najlepiej wiedzą, czego najbardziej brakuje w ich okolicy. Prezydent Rafał Zając wraz ze współpracownikami przedstawi koncepcję przebudowy, ale również wysłucha wszystkich sugestii. To właściwy moment, żeby wprowadzić ewentualne zmiany, dlatego warto pojawić się na spotkaniu i wyrazić swoją opinię o tej inwestycji.