SIS 2017

Grudzień z purpurowym autobusem

12.2017

Ostatni w tym roku „SIS” zawiera szereg informacji z życia miasta, samorządu i spółek komunalnych. W bieżącym wydaniu najważniejszymi tematami są wybór kolorystyki dla nowych autobusów oraz rozbiórka kolumny z placu Wolności.

Grudniowe wydanie ma 12 stron i już trafia do 26 tysięcy skrzynek mieszkańców. W tym numerze wiele miejsc poświęciliśmy sprawom społecznym, ale też inwestycjom, których z końcem roku przybyło w mieście. Zachęcamy do lektury.

Pobierz PDF

„SIS”z centrum nauki

11.2017

Do mieszkańców trafił już przedostatni w tym roku „Stargardzki Informator Samorządowy”, w którym opisaliśmy pierwsze przymiarki do uruchomienia Stargardzkiego Centrum Nauki.

W listopadowym wydaniu nie zabrakło też informacji gospodarczych, społecznych i kulturalnych, wśród których informujemy m.in. o dużym sukcesie trzech wokalistek zespołu De Facto kierowanego przez Celinę Gładysz. Ponadto cztery strony poświęcone szkolnictwu zawodowemu w naszym mieście. Miłej lektury.

Pobierz PDF

Planty kuszą w październikowym „SIS”

10.2017

Październikowy „Stargardzki Informator Samorządowy” trafia już do skrzynek mieszkańców. Tematem przewodnim bieżącego wydania są planowane inwestycje w stargardzkie planty.

Planty zmienią się nie do poznania. Szczególnie Park Jagielloński i Park Popiela. Szczegóły na stronie 2,3,4. W nawiązaniu do tematu przewodniego znalazł się wywiad z Ogrodnikiem Miejskim – Moniką Jarosz-Szczepaniak. Ponadto informacje w związku z Dniem Wszystkich Świętych, zapowiedzi kulturalne, aktualności społeczne, gospodarcze oraz wieści z Rady Miejskiej i kolorowa galeria zdjęć 16. edycji konkursu Prezydenta Stargardu „Ogrody Wokół Nas”. Zapraszamy do lektury.

Pobierz PDF