Aktualności: Sprawy urzędowe

Aktywne święta w mieście

6 kwietnia 2023

Wielkanoc to czas odpoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz oddechu od codziennych obowiązków. Na tych, którzy lubią aktywnie świętować, czekają w Stargardzie różne propozycje. Coś dla siebie znajdą mali i duzi. Warto już teraz zaplanować wyjście z domu i dobrą zabawę z najbliższymi.

W poniedziałek (10.04.) czynne będzie Stargardzkie Centrum Nauki FILARY. W planach jest specjalne, świąteczne zwiedzanie. Od 10:00 do 18:00 można obejrzeć całą ekspozycję, a także rozwiązać wiosenne zadania, poznać ciekawostki o wielkanocnych zwyczajach w różnych kulturach i dostać słodką niespodziankę. Bilety są dostępne online – wystarczy kliknąć tutaj, albo na miejscu, w sklepiku SCN. Świetna zabawa dla całej rodziny gwarantowana.

Dobrym pomysłem na spędzenie świątecznego poniedziałku jest też wizyta w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury. Repertuar na ten dzień jest szeroki. Coś dla siebie znajdą dzieci, młodzież i dorośli widzowie. Seanse rozpoczynają się o 12:00. Wszystkie propozycje są tutaj. Również przez internet można kupować bilety do kina.

Ci, którzy najlepiej odpoczywają w ruchu, na pewno chętnie wybiorą się w świąteczny dzień do AquaStar. W poniedziałek (10.04.) od 12:00 można korzystać z basenów albo poćwiczyć na siłowni. To propozycja dla aktywnych. Zwolennicy spokojniejszego spędzania czasu także znajdą tam coś dla siebie. W AquaStar można świetnie zrelaksować się np. w jacuzzi i w saunie.

Wybierając się do FILARÓW, kina SCK i AquaStar warto zabrać ze sobą Stargardzką Kartę Mieszkańca. Na posiadaczy SKM czekają wejściówki w niższych cenach. Więcej informacji o karcie można znaleźć tutaj.