Aktualności: Kultura

ArtFestiwal 2019 – trwa nabór

12 marca 2019

Tylko do piątku (15.03.) przyjmowane są zgłoszenia do III edycji ArtFestiwal Stargard. Zapraszamy do udziału artystów, grupy artystyczne, stowarzyszenia, a także kreatywnych mieszkańców Stargardu i okolic. To wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu naszego miasta.

ArtFestiwal Stargard cieszy się dużym zainteresowaniem artystów i mieszkańców – w ramach dotychczasowych edycji odbyło się ponad 150 wydarzeń artystycznych. Akcja na stałe wpisała się w życie kulturalne Stargardu. To świetna okazja do zaprezentowania własnej twórczości i zmniejszenia dystansu na linii twórca-odbiorca. Sztuka pozbawiona jest ograniczeń, zarówno w formie, jak i w treści.
Ideą ArtFestiwalu jest szeroka dostępność sztuki i kultury dla wszystkich zainteresowanych. Wydarzenia są bezpłatne. Artystów można spotkać w galerii sztuki, kościele, pracowniach rzemieślniczych oraz po prostu – na ulicy.

W załączniku karta zgłoszenia do ArtFestiwalu 2019. Należy ją przesłać na adres artfestiwal@sck.stargard.pl lub złożyć w sekretariacie Stargardzkiego Centrum Kultury, ul. Piłsudskiego 105. Termin przyjmowania zgłoszeń: 15.03. (piątek).