Aktualności: Kultura

ArtFestiwal dla małych i dużych

23 marca 2023

Do 28.04. (piątek) trwają zapisy do tegorocznej edycji ArtFestiwalu. Tej imprezy nie trzeba przedstawiać stargardzianom. Propozycji cały czas przybywa, a wszystko po to, żeby w ostatni weekend maja (27 i 28.05.) całe miasto znów zapełniło się sztuką. Warto wiedzieć, że młodzi utalentowani ludzie mogą się zgłaszać do ArtFestiwalu Junior, który specjalnie dla nich przygotowuje Młodzieżowy Dom Kultury.

Karta zgłoszenia dla dzieci i młodzieży jest tutaj. To właśnie oni zaprezentują się szerokiej publiczności w drugi festiwalowy dzień (niedziela, 28.05.). Każdy twórca jest mile widziany. Można zaśpiewać, zatańczyć, zagrać, pokazać swoje obrazy albo zrobić coś zupełnie innego. Liczy się kreatywność i odrobina odwagi. Każdego roku przybywa młodych artystów, którzy chętnie prezentują swoje umiejętności podczas majowego święta sztuki. Udział jak zawsze jest bezpłatny – zarówno dla występujących, jak i dla widzów.

Pozostali twórcy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdą tutaj. W razie potrzeby Stargardzkie Centrum Kultury pomaga w załatwieniu formalności i podpowiada najlepsze rozwiązania. Można zadzwonić do koordynatora ArtFestiwalu – tel. 798 599 258, wysłać e-mail na adres: artfestiwal@sck.stargard.pl albo przyjść osobiście do SCK (ul. J. Piłsudskiego 105, pokój nr 5, od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00).