Aktualności: Sport

Basen: otwarcie we wrześniu

31 sierpnia 2021

Niecały miesiąc dzieli nas od otwarcia AquaStar. To będzie niezwykłe miejsce z całym mnóstwem atrakcji, pełne rozrywki, sportu, dobrej zabawy i relaksu. Niedługo obiekt przy ul. Szczecińskiej 35 będzie testowany m.in. przez uczestników Stargardzkiego Triathlonu Mikołajkowego, Rowerowej Stolicy Polski i Biegu Tropem Wilczym. Na chwilę przed pełnym uruchomieniem pływalni inwestycję odwiedzili radni Rady Miejskiej.

AquaStar to w Stargardzie zupełnie nowa jakość. Każdy, kto pamięta jeszcze poprzedni obiekt, będzie pozytywnie zaskoczony. Zmieniło się wszystko: teren przed, całe wnętrze od piwnicy po dach oraz parking i jego otoczenie. Modernizację przemyślano tak, aby coś dla siebie znaleźli mieszkańcy w każdym wieku i o różnych stopniach sprawności fizycznej.

Jest basen do pływania, rwąca rzeka, miejsce do zabaw dla najmłodszych, dwie zjeżdżalnie ze szklaną wieżą, a także masaże wodne i jacuzzi. Wypocić się będzie można w przestronnych salach fitness i nowoczesnej, dwupoziomowej, dużej siłowni. Bardzo efektownie wygląda strefa saun, w której znajdziemy zarówno saunę suchą, parową, jak i biosaunę. Całość uzupełnia klimatyczna część wypoczynkowa. Szatnie z przebieralniami oraz natryski zapewniają wygodę i komfort.

Niedługo poznamy pełną ofertę AquaStar i wszystkie cenniki. Już teraz wiadomo, że posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca dostaną atrakcyjne zniżki. Tego jak wyrobić SKM można się dowiedzieć tutaj.

Zdjęcia: Paweł Bieg