Aktualności: Sport

Basen – otwarcie wkrótce

18 sierpnia 2021

Czekając z niecierpliwością na otwarcie, sprawdzamy postępy prac przy ul. Szczecińskiej 35. Zmodernizowany obiekt nabiera nowych kształtów – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Blask odzyskuje też najbliższe otoczenie. Już niedługo wszystkie atrakcje AquaStar będą dostępne dla mieszkańców. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Trwają intensywne roboty budowlane, ale rozpoczęły się również prace porządkowe. W szatniach są już szafki, a w basenach – woda. Ściany są malowane. Zaczęto również rozruch strefy SPA i regulację technologii basenowej. Wszystko po to, żeby od pierwszego dnia po otwarciu zapewnić użytkownikom pełen komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność nowego obiektu.

Na zewnątrz trwają prace przy instalacji elektrycznej i teletechnicznej – m.in. montaż postumentów masztów oświetleniowych i opraw. Wokół zmodernizowanego obiektu pojawiają się kolejne nasadzenia roślin i są rozkładane trawniki.

W AquaStar coś dla siebie znajdą osoby w różnym wieku i z różną kondycją. Będzie można zrelaksować się i pobawić w basenach i na zjeżdżalniach. Miłośników nieco większego wysiłku ucieszy z pewnością duża, dobrze wyposażona siłownia oraz komfortowe sale do fitnessu. Pierwsi stargardzianie skorzystają z oferty nowoczesnego obiektu już we wrześniu.

Zdjęcia: OSiR