Aktualności: Sport

Basen tuż tuż

13 września 2021

Po raz ostatni zaglądamy na budowę AquaStar. Sprawdzamy jak idą przygotowania do wielkiego otwarcia nowego obiektu. To będzie wyjątkowe miejsce z całym mnóstwem atrakcji dla stargardzian w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności. Każdy znajdzie coś dla siebie – relaks, trening, odpoczynek i doskonałą zabawę. Niedługo rozpoczną się pierwsze testy z udziałem posiadaczy specjalnych wejściówek.

Sierpień to ostatni miesiąc przebudowy obiektu przy ul. Szczecińskiej 35. Prowadzone były jeszcze prace wykończeniowe, roboty przy instalacjach sanitarnych, instalacji elektrycznej i teletechnicznej. W jednym z pomieszczeń zamontowano też mozaikę z nieistniejącego dworca PKS. Zmieniał się także teren wokół basenu. Koniec miesiąca to przygotowania do odbioru zmodernizowanej pływalni. Odpowiednie kontrole przeprowadziła także Straż Pożarna. Na początku września ostatecznie odebrano prace budowlane.

Już niedługo poznamy pełną ofertę AquaStar i wszystkie cenniki. Do dyspozycji – oprócz basenów, dwóch zjeżdżalni, jacuzzi i miejsca do zabaw dla dzieci – będzie strefa saun i klimatyczna część wypoczynkowa. Zwolennicy większego wysiłku skorzystają z komfortowych sal do fitnessu i dużej, nowoczesnej siłowni. Za wejściówki do AquaStar na pewno mniej zapłacą posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca. Więcej o SKM można przeczytać tutaj.

Zdjęcia: OSiR