Aktualności: Sprawy urzędowe

Będzie wóz na placu zabaw?

22 lutego 2022

Nowe urządzenie dla najmłodszych stargardzian pojawi się na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej. Trwa opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażenia tego miejsca. Mieszkańcy zainteresowani tematem mogą zapoznać się z propozycją projektanta i zgłosić swoje uwagi. Sugestie są przyjmowane e-mailowo. Jest na to czas do piątku (25.02.).

W załączniku poniżej można znaleźć rysunek z proponowaną lokalizacją nowego urządzenia. Plac zabaw na os. Pyrzyckim będzie uzupełniony o zestaw, który wyglądem przypomina policyjny radiowóz. Dzieci skorzystają na nim m.in. ze zjeżdżalni, rury strażackiej, drabinek i podestów z powłoką antypoślizgową. Na urządzeniu znajduje się też kilkanaście elementów upodabniających je do pojazdu Policji. Całość jest wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne i intensywną zabawę.

Mieszkańcy, którzy chcieliby wypowiedzieć się w temacie tej inwestycji, mogą do piątku (25.02.) wysłać e-mail na p.patyk@um.stargard.pl. Doposażenie placu zabaw przy ul. Armii Krajowej to zwycięski projekt ubiegłorocznego Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Zdjęcie: play-park.pl

Plac zabaw ul. Armii Krajowej – projekt doposażenia