Aktualności: Sport

Bez nudy w Nowy Rok

31 grudnia 2021

W Stargardzie 2022 rok można zacząć naprawdę aktywnie. Po sylwestrowych szaleństwach czas na spokojny relaks albo wręcz przeciwnie – dawkę ćwiczeń. Jest w czym wybierać. W sobotę (1.01.) kino Stargardzkiego Centrum Kultury zaprasza na filmy dla małych i dużych. Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do poślizgania się na lodowisku, a AquaStar – do popływania, wygrzania się w saunie lub skorzystania z siłowni.

W repertuarze kina na ten dzień znalazły się filmy familijne, które chętnie obejrzą zwłaszcza najmłodsi i coś dla starszych widzów. O 17:00 można zobaczyć retransmisję świąteczno-noworocznego show „Gwiazdka z Maestro Andre Riue”. Wszystkie sobotnie propozycje są do sprawdzenia tutaj. Bilety – jak zawsze do kupienia online oraz w kasie kina.

W Nowy Rok od 12:00 otwarte będzie lodowisko przy Młodzieżowym Domu Kultury. Poślizgamy się tam aż do 21:00. Na miejscu bez problemu można wypożyczyć łyżwy albo przyjść z własnym sprzętem i skorzystać z tej zimowej aktywności. Dodatkowo posiadacze Stargardzkiej Karty Mieszkańca zapłacą mniej za wejściówki. Lodowisko przy MDK cieszy się niesłabnącą popularnością. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą pojeździć nawet w sylwestra. W piątek (31.12.) jest czynne od 10:00 do 14:00.

Kolejna propozycja na sobotę to wizyta w AquaStar. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Można odpocząć w jacuzzi, rozgrzać się w strefie saun albo popływać w basenie. Ci, którzy nie chcą zwlekać z realizacją swoich noworocznych postanowień, skorzystają z dobrze wyposażonej siłowni. 1.01. (sobota) AquaStar będzie czynne od 12:00 do 20:00. Możliwe jest także aktywne zakończenie 2021 r. W piątek (31.12.) popływamy i poćwiczymy od 6:00 do 14:00.