Aktualności: Kultura

Coolturalne mocne brzmienie

28 czerwca 2021

Za nami pierwszy weekend Coolturalnych Wakacji. Na dobry początek w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego odbyła się trzecia odsłona festiwalu Dragrats. A już w najbliższy piątek (2.07.) o 22:00 kino pod chmurką i komedia romantyczna „Pech to nie grzech”. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Coolturalnych Wakacji jest bezpłatny.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Narkomanią na scenie Teatru Letniego wystąpili: Nikt, Antivist, Aulofobia, Bestial, Mariusz Zarzeczny Band oraz Empire of the zoo. Już po raz trzeci fani mocnego brzmienia spotkali się z artystami w ramach Dragrats. Dodatkowo można było zdobyć festiwalowe gadżety.

Coolturalne Wakacje to różnorodna rozrywka dla każdego. Najbliższy weekend zapowiada się nieco spokojniej, ale nadal bardzo ciekawie. W piątek (2.07.) o 22:00 rozpocznie się pierwszy seans kina pod chmurką. W repertuarze polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech”. Z kolei w sobotę (3.07.) od 19:00 będzie można posłuchać koncertu muzyki filmowej. Wystąpią stargardzkie zespoły: DICE, OUT of MIND, DEFUS i MOTHERSHIP. Z kolei w niedzielę (4.07.) o 17:00 czekają nas „Pyrzyckie spotkania z folklorem”.

Znamy już cały plan Coolturalnych Wakacji na lipiec. Będzie się działo – muzycznie i filmowo. Szczegóły tutaj.

Zdjęcia: FB/SCK