Aktualności: Kultura

Coolturalny seans w kinie

5 sierpnia 2020

Przed nami kolejna odsłona tegorocznych Coolturalnych Wakacji. Tym razem kinomani zobaczą polską komedię muzyczną „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Seans rozpocznie się w piątek (7.08.) o 22:00 na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w kasie kina – czynna codziennie od 11:00. Dotychczas stargardzianie spotykali się na letnich seansach pod chmurką albo w kinie samochodowym. Teraz znów mogą zobaczyć film w tradycyjnym kinie. Trzeba jednak pamiętać, że wciąż obowiązują szczególne zasady bezpieczeństwa. Przed wejściem do sali warto zdezynfekować ręce, a podczas seansu zasłaniać usta i nos.

W kasie kina SCK można już odebrać darmowe wejściówki na kolejne wydarzenie. 28.08. (piątek) o 22:00 na dużej scenie wyświetlona zostanie retransmisja koncertu „Mój Wiedeń” Jonasa Kaufmana. Światowej sławy tenor wystąpił z orkiestrą Filharmonii Praskiej. W wydarzeniu wzięła także udział utalentowana sopranistka Rachel Willis-Sorensen.