Aktualności: Sprawy urzędowe

Cztery łapy na cały rok

22 grudnia 2023

To naprawdę wyjątkowy kalendarz z wyjątkowymi modelami. Psy ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej. Jej efekty można podziwiać przez cały 2024 rok. Kalendarze wciąż są dostępne. Ich zakup to podwójna korzyść. Z jednej strony zyskujemy piękną ozdobę na 12 najbliższych miesięcy, a z drugiej – wspieramy podopiecznych schroniska. Taka publikacja to także świetny pomysł na prezent.

Aby zdobyć kalendarz z psiakami, wystarczy wpłacić cegiełkę w wysokości 40 zł na konto schroniska i odebrać swój egzemplarz na miejscu, w Kiczarowie. Publikacji ubywa, dlatego warto wcześniej upewnić się, czy są jeszcze dostępne – tel. 661 964 551 lub 661 964 552. Oczywiście cegiełka może być większa – każdy dodatkowy grosz wesprze placówkę w codziennych wydatkach.

Schronisko przez cały czas przyjmuje także dary dla swoich podopiecznych. Każdy, kto chce, może dostarczyć dobrej jakości karmę, ręczniki, koce, podkłady higieniczne, obroże, smycze. Warto obserwować placówkę na Facebooku, a w razie wątpliwości skontaktować się przed przywiezieniem pomocy dla zwierzaków. Pracownicy schroniska podpowiedzą, co akurat jest najbardziej potrzebne.

Pomysłodawcą psiego kalendarza był radny Rady Miasta Grzegorz Rybaczuk. Za aparatami stanęli zdolni mieszkańcy Stargardu: Anna Hibner-Cierpicka, Izabela Borutyńska, Jakub Zając i Roman Budzowski. Z kolei za opracowaniem graficznym stoi Tomasz Łuczak.

Zdjęcie: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie/FB