Aktualności: Kultura

Dni Stargardu na bis

9 sierpnia 2021

Koniec wakacji zapowiada się w naszym mieście naprawdę ciekawie. W ostatni weekend sierpnia (27-29.08.) na terenie zielonym przy Młodzieżowym Domu Kultury odbędą się koncerty. Wystąpią wokaliści: Ania Karwan i Sławek Uniatowski oraz zespoły: Muchy, Happysad, Red Lips i Afromental. To druga odsłona tegorocznych Dni Stargardu.

Święto miasta obchodzimy w tym roku podwójnie. W czerwcu dużo się działo muzycznie, sportowo i historycznie. Upalny weekend wypełniły atrakcje w całym Stargardzie. Mieszkańcy brali udział w klimatycznych koncertach w Teatrze Letnim i kolegiacie, rywalizowali w różnych dyscyplinach sportu na ul. Szczecińskiej, a najmłodsi stargardzianie bawili się przy Szkole Podstawowej nr 4. Coś dla siebie znaleźli również miłośnicy historii i pieszych wycieczek. Najwytrwalsi zaliczyli nawet kilka imprez jednego dnia.

Równie ciekawie zapowiada się muzyczne zakończenie wakacji. W piątek (27.08.) na terenie zielonym przy MDK o 18:30 wystąpią Ania Karwan i Sławek Uniatowski. W sobotę (28.08.) o 18:15 na scenie pojawią się Muchy, a po nich zagra grupa Happysad. Na zakończenie Dni Stargardu w niedzielę (18:30) wystąpią zespoły Red Lips i Afromental. Początek o 18:30. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.