Aktualności: Sprawy urzędowe

Dni Stargardu: jedź bez biletu

18 czerwca 2021

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji przyłącza się do świętowania Dni Stargardu. W sobotę i niedzielę (19-20.06.) wszystkimi autobusami w strefie A pojedziemy za darmo. To dobra okazja, żeby zrezygnować z podróży samochodem i wygodnie poruszać się między atrakcjami w całym mieście.

W tym roku świętujemy w kilku miejscach jednocześnie. Ul. Szczecińska, Teatr Letni, Rynek Staromiejski, Zintegrowane Centrum Przesiadkowe, os. Chopina – wszędzie tam można bez problemu dojechać miejskimi autobusami. Tym bardziej, że przez dwa dni nie musimy martwić się o bilety. Warto pamiętać też o kilku niewielkich zmianach w rozkładzie.

W sobotę (19.06.) od 10:00 do końca dnia inaczej pojadą:

Linia nr 1 – na odcinku od „pętli Chopina” do ul. Pierwszej Brygady (w obu kierunkach) kursować będzie ulicami: Nasienną, Usługową, Ceglaną.

Linie nr: 2, 10, 12, 33, 34, 35 – w obu kierunkach zamiast ul. Szczecińską będą jeździć ulicami: 11 Listopada, al. Żołnierza, 9. Zaodrzańskiego Pułku Piechoty.

Linia nr 13 – w obu kierunkach zamiast ul. Szczecińską przejedzie ul. 11 Listopada.

Również w sobotę (19.06.) zamknięty zostanie parking dla samochodów osobowych przy Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym (ul. Towarowa).

Cały bogaty program pierwszej odsłony tegorocznych Dni Stargardu można znaleźć tutaj.

Zdjęcie: UM w Stargardzie/archiwum