Aktualności: Kultura

Do Książnicy w sobotę

11 lutego 2022

Stargardzianie mają kolejną okazję do wypożyczenia książek w weekend, a przy okazji mogą wziąć udział w ciekawej akcji. W najbliższą sobotę (12.02.) Książnica Stargardzka będzie czynna od 9:00 do 14:00. Tego dnia w tymczasowej siedzibie placówki (ul. Wojska Polskiego 3) można też obejrzeć symboliczną wystawę „Widok z okna… W rocznicę deportacji niemieckich Żydów ze Stargardu i powiatu stargardzkiego”. Więcej o tej akcji tutaj.

Od 2022 r. Książnica Stargardzka otwiera się również w niektóre soboty. Takie rozwiązanie cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy nie zawsze mają czas na odwiedzenie placówki w tygodniu. Weekend to często okazja do nadrobienia literackich zaległości i uzupełnienia czytelniczych zapasów w domach. Przed wizytą w Książnicy można wygodnie przejrzeć wszystkie dostępne pozycje, a także złożyć zamówienie online. Katalogi są dostępne tutaj.

W najbliższą sobotę (12.02.) między 9:00 a 14:00 działać będzie Wypożyczalnia Główna, Dział Dziecięco-Młodzieżowy, Dział Pedagogiczny i Dział Multimedialny. Kolejne weekendowe otwarcie zaplanowane jest na 12.03. (sobota). Godziny pozostają bez zmian. Warto też na bieżąco śledzić stronę www.ksiaznicastargardzka.pl oraz facebookowy profil placówki, żeby zawsze mieć aktualne informacje.

Zdjęcie: pexels.com