Aktualności: Biznes

Dobra praca w Stargardzie

25 czerwca 2020

Elektryk, manager w dziale finansowym, specjalista ds. sprzedaży, a także koordynator klienta – na www.kupujlokalnie.stargard.pl można znaleźć ciekawe i aktualne oferty pracy z naszego regionu. Warto także zapisać się do newslettera. Dzięki temu na nasz adres e-mail będą przychodzić zarówno najnowsze propozycje zatrudnienia, a także wszystkie promocje.

Platforma Kupuj Lokalnie cieszy się dużym zainteresowaniem stargardzian. Oprócz aktualnych ofert pracy można tam znaleźć kontakt do firm z naszego miasta. Osoby poszukujące zatrudnienia korzystają również z konsultacji z doradcami zawodowymi. Dodatkowo na www.kupujlokalnie.stargard.pl czekają atrakcyjne rabaty na produkty i usługi.

Warto na bieżąco odwiedzać stronę albo zapisać się do newslettera – dzięki temu zawsze otrzymamy aktualne informacje. Wystarczy podać swój adres e-mail w zakładce Newsletter. Właściciele stargardzkich firm, a także przedsiębiorcy poszukujący pracowników mogą cały czas dołączyć do Kupuj Lokalnie. Aby to zrobić, trzeba wejść na stronę i wybrać z menu opcję Dołącz do platformy.

Print screen: www.kupujlokalnie.stargard.pl