Aktualności: Biznes

Dobre Mydło w Stargardzie

27 stycznia 2021

Kolejna firma wybuduje swoją fabrykę w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. To Bieluń&Bieluń, twórcy marki Ministerstwo Dobrego Mydła. W Stargardzie, w hali, która powstanie na ponad hektarowej działce, będą produkowane naturalne mydła i kosmetyki według autorskich receptur. Z ich ofertą można się zapoznać tutaj.

Założycielkami firmy są dwie siostry – Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń. Wszystko zaczęło się od zainteresowania naturalnymi kosmetykami. Właścicielki Bieluń&Bieluń najpierw robiły mydło w domowym zaciszu, dzieląc się z rodziną i znajomymi. Dziś Ministerstwo Dobrego Mydła można znaleźć w internecie, a także w sklepach stacjonarnych – m.in. w Szczecinie i Warszawie. Klienci mają do wyboru szeroką ofertę naturalnych mydeł, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów oraz kule do kąpieli.

Produkty Ministerstwa Dobrego Mydła zadebiutowały niedawno na rynku niemieckim. Dzięki budowie fabryki w Stargardzie przy ul. Tytanowej, siostry będą mogły zwiększyć produkcję i ulepszyć proces powstawania kosmetyków. Planują również wprowadzenie zupełnie nowych produktów. Bieluń&Bieluń to firma z potencjałem – w 2020 r. siostry znalazły się w gronie finalistów międzynarodowego konkursu Ernst&Young Przedsiębiorca Roku.

Zdjęcie: SARL