Aktualności: Sport

Dołącz do biegu forsycji

6 maja 2021

Cały czas można zapisać się do 5. odsłony Biegu Forsycji. Oprócz rywalizacji sportowej przewidziano również inne ciekawe zajęcia. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w quizie wiedzy o naszym mieście, a także zagłosować na najlepsze zdjęcia w konkursie Stargardzkiego Centrum Kultury.

Tym razem biegacze spotkają się w środę (12.05.) na stadionie przy ul. Sportowej. Dorośli będą mieli do pokonania 5 km po trawie, a młodsi uczestnicy – 400 m i 800 m. Najlepsi dostaną nagrody. W sumie zaplanowano aż 5 startów – 2 biegi dziecięce i 3 dla dorosłych. Wszystkie szczegóły i formularze zapisów można znaleźć tutaj. Do wyboru jest zarówno bieg, jak i nordic walking. W zabawie mogą wziąć udział dzieci od 6 lat – trzeba pamiętać, że osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców lub opiekunów.

Każdy startujący otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Dodatkowo po biegu będzie można wziąć udział w kolejnej rywalizacji i zdobyć upominki w quizie wiedzy o Stargardzie. Liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej zapisać się przez internet. Opłata dla dorosłych to 30 zł. Najmłodsi pobiegną za darmo.