Aktualności: Kultura

Dołącz do ekipy MDK

11 sierpnia 2020

Taniec, fotografia, teatr, a może warsztaty plastyczne albo żeglarstwo? Młodzieżowy Dom Kultury czeka na stargardzian w wieku od 6 do aż 21 lat. Oferta zajęć jest naprawdę szeroka. Rekrutacja trwa do 21.08. (piątek), ale warto jak najszybciej złożyć wniosek na jedno z wolnych miejsc.

Dokumenty można składać on-line. Wystarczy wysłać skan wypełnionego i podpisanego wniosku e-mailem na adres rekrutacja@mdk.stargard.pl. Inna opcja to wizyta w sekretariacie MDK przy ul. Portowej 3. Wnioski są tam przyjmowane od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00. Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania można znaleźć tutaj.

Do piątku (21.08.) MDK rekrutuje nowych uczestników, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na wybranych zajęciach. Wciąż są wolne miejsca m.in. w zespołach tanecznych i wokalnych. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy sztuk plastycznych – do wyboru malarstwo, ceramika, rzeźba, rękodzieło i modelarstwo. Zajęcia są dedykowane uczestnikom w różnym wieku. Najmłodsi mają 6 lat, a najstarsi – 21.