Aktualności: Sprawy urzędowe

Dołącz do #MłodychStargard

26 marca 2020

Zamknięte szkoły i odwołane zajęcia dodatkowe wcale nie muszą oznaczać nudnych dni spędzonych w domach. Młodzieżowy Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard zaprasza wszystkich uczniów do facebookowej grupy #MłodziStargard. To miejsce wirtualnych spotkań, wymiany opinii i ciekawych pomysłów na kreatywne spędzenie tego szczególnego czasu.

Członkowie MZD proponują codzienną dawkę rozrywki bez wychodzenia z domu. Jak zapewniają, na grupie nie zabraknie konkursów i kreatywnych działań. Mogą do niej dołączyć zarówno uczniowie ze Stargardu, jak i młodzi ludzie z innych miejscowości – internet ma przecież tę zaletę, że dociera prawie wszędzie. Wystarczy kliknąć tutaj, a następnie wybrać opcję „dołącz do grupy”.

Choć MZD musiał zrezygnować z organizacji większości swoich projektów, jego członkom nie brakuje pomysłów na inne aktywności. Niedługo rozpocznie się internetowa akcja #PoznajMZD. To dobry moment, żeby zainteresować się działalnością młodych stargardzian. Warto zaglądać na facebookowy profil MZD, a po powrocie do normalności – być może – samemu dołączyć do zespołu.

Grafika: FB/MZD