Aktualności: Kultura

Dzieciaki oglądają za 1 zł

27 lipca 2022

Najbliższy weekend zapowiada się filmowo – dla małych i dużych. Najpierw w piątek (29.07.) o 22:00 w Teatrze Letnim w ramach Coolturalnych Wakacji zobaczymy komedię romantyczną „Druga połowa”. Z kolei w niedzielę (31.07.) młodzi stargardzianie w kinie SCK obejrzą za złotówkę drugą część „Małej Wielkiej Stopy”.

Plenerowe seanse cieszą się dużą popularnością. Ciepłe, letnie wieczory mieszkańcy chętnie spędzają na leżakach w Parku Chrobrego, przy okazji oglądając filmy. Najbliższa okazja będzie już w piątek (29.07.). W Teatrze Letnim zrelaksujemy się przy lekkiej komedii romantycznej „Druga połowa”. Udział w seansach w ramach Coolturalnych Wakacji jak zawsze jest bezpłatny.

Tylko symboliczną złotówkę zapłacą w niedzielę (31.07.) młodzi miłośnicy filmów. O 12:00 w kinie Stargardzkiego Centrum Kultury zobaczą drugą część animacji „Mała Wielka Stopa”. Tym razem Adam wyruszy na ratunek tacie, który udał się do dalekiego rezerwatu przyrody. Przed bohaterami ważna misja – będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, żeby ocalić zwierzęta zagrożone wyginięciem. Bilety za 1 zł dla Stargardzkich Dzieciaków Kinomaniaków można kupować w kasie kina godzinę przed seansem, czyli od 11:00.