Aktualności: Kultura

Dziennikarsko w SCK

14 lipca 2021

Pracownia Lokalności i Dziennikarstwa Stargardzkiego Centrum Kultury zaprasza wszystkich chętnych na kolejne spotkanie. Do zespołu może dołączyć każdy – niezależnie od wieku i zainteresowań. Mile widziane umiejętności opowiadania historii i pisania tekstów. Nie trzeba mieć jednak doświadczenia w pracy dziennikarskiej. Wszystkiego można nauczyć się na miejscu.

Warsztaty prowadzi Aleksandra Zalewska-Stankiewicz. Najbliższe spotkanie zaplanowano na czwartek (15.07.) o 18:30 w foyer SCK (ul. J. Piłsudskiego 105). Tym razem pojawi się gość specjalny. Fotograf Waldemar Jaszczak zdradzi uczestnikom tajniki pracy przed kamerą. Czegoś nowego dowiedzą się zarówno zupełni amatorzy, jak i ci, którzy pierwsze występy mają już za sobą.

Na zajęcia w Pracowni Lokalności i Dziennikarstwa nie trzeba się wcześniej zapisywać. Udział jest bezpłatny. Nie ma również ograniczeń wiekowych. Prowadząca szczególnie zaprasza osoby, które interesują się sprawami Stargardu i szeroko pojętą kulturą. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Aktualne informacje można znaleźć na facebookowym profilu SCK.