Aktualności: Sport

Dziki piknik na Lotnisku

30 lipca 2021

Ciasne trasy miedzy drzewami, rowy z wodą, bagna, belki – z tym wszystkim zmierzyli się uczestnicy „Testu Dzika”. To był naprawdę widowiskowy, 14-kilometrowy wyścig. Wzięło w nim udział 50 osób. Na mecie z najlepszym czasem zameldował się Hubert Żbikowski.

Na zdjęciach można zobaczyć ten trudny tor, który był wyzwaniem nawet dla doświadczonych zawodników enduro. Najszybsi potrzebowali ponad 3,5 godziny na pokonanie wszystkich przeszkód i zrobienie 4 okrążeń. Trasa prowadziła przez tereny klubu oraz okolice lotniska w Kluczewie. Jak podkreślają organizatorzy, imprezy Stargardzkiego Klubu Motocyklowego MotoBoyz są bardzo wymagające, dlatego trzeba docenić nawet tych zawodników, którzy ukończyli tylko jedno okrążenie.

Jako pierwszy do mety dojechał Hubert Żbikowski. Tuż za nim wyścig ukończył Tomasz Kamieński, a trzecie miejsce zajął Michał Ziółkowski. Nagrody za najlepsze wyniki w swoich klasach dostali też: Patryk Bajda, Damian Baliński, Jacek Stasik i Tomasz Warpachowski.

Zdjęcia: Stargardzki Klub Motocyklowy MotoBoyz