Aktualności: Kultura

FILARY na Haloween

27 października 2021

Chociaż od otwarcia Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY minęło niewiele czasu, jego pracownicy zapewniają, że w odbudowanej kamienicy już pojawiły się duchy. Na szczęście niektóre są całkiem przyjazne i na dodatek zapraszają do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę (31.10.). Na specjalne haloweenowe zwiedzanie SCN edukatorzy szykują dodatkowe atrakcje dla małych i dużych. Warto też pomyśleć nad strojem – każdy, kto przyjdzie w przebraniu, otrzyma upominek.

Haloweenowe zwiedzanie nawiedzonej kamienicy przy ul. B. Chrobrego 21 to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Będzie można poznać wszystkie eksponaty w klimacie jak z horroru. Bez obaw – edukatorzy zapewniają, że złe moce łatwo pokonać. Wystarczy tylko poznać kilka sztuczek. Jakich? Na to pytanie odpowiedź dostaną tylko śmiałkowie, którzy dołączą do ekipy SCN i razem stawią czoła zjawom, duchom i wampirom. Wiadomo jednak, że pomocne jest odpowiednie przebranie. Mile widziany również apetyt na słodycze.

Nawiedzona Kamienica FILARÓW otworzy się dla zwiedzających w niedzielę (31.10.) o 10:00. Bilety są do kupienia w kasie na miejscu albo przez internet – link tutaj.