Aktualności: Kultura

Fioletowe ptaki w Teatrze Letnim

17 sierpnia 2023

Dwa stargardzkie zespoły połączą siły i zagrają kolejny wakacyjny koncert w Parku Chrobrego. W sobotę (19.08.) o 19:00 Słowik Brothers Band i Funk Material zmierzą się z największymi hitami zespołu Deep Purple. Wstęp – oczywiście bezpłatny.

Koncert PURPLE BIRDS (with fireballs) to kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez grupę Słowik Brothers Band. W ubiegłym roku bawiliśmy się w klimacie hippisowskim, a teraz w Teatrze Letnim będzie można posłuchać przebojów Deep Purple – kultowego zespołu, który świętuje 55-lecie na scenie. Podczas najbliższej odsłony Coolturalnych Wakacji wystąpią: Iwona Młotkowska (wokal), Artur Słowik (wokal), Mikołaj Biba (gitara), Marek Pokorniecki (gitara), Andrzej Słowik (perkusja), Przemek Wieleba (keybord) oraz Kamil Żuchowski (gitara basowa).

Wakacje zbliżają się do końca, ale cały czas bawimy się weekendowo. Przed nami jeszcze Jarmark u Królowej Świata (26-27.08., sobota-niedziela). Z kolei w pierwszą sobotę września (2.09.) będzie można kolejny – lub pierwszy – raz posłuchać jubileuszowego koncertu z okazji 40. urodzin Stargardzkiego Centrum Kultury.