Aktualności: Sport

Fitness na dobry początek

25 maja 2020

Choć na zajęcia fitness w tradycyjnej formie musimy jeszcze trochę poczekać, Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował coś specjalnego. Z okazji Dnia Matki (wtorek, 26.05.) zaplanowano wyjątkowy, dwugodzinny maraton fitness. Wspólne ćwiczenia poprowadzą doświadczone instruktorki. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy telefoniczne.

Aby dołączyć do wydarzenia, trzeba zadzwonić pod nr 734 458 913. Zajęcia są bezpłatne. Przy dobrej pogodzie maraton odbędzie się na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Sportowej. W przypadku niekorzystnej aury, ćwiczący spotkają się w hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady. O 17:00 rozpocznie się taneczna rozgrzewka, a po niej body shape, czyli rzeźbienie całej sylwetki. Godzinę później wystartuje trening dla ciała i duszy – m.in. pilates, total body conditioning i stretching.

Zajęcia poprowadzą instruktorki, które świetnie znają miłośnicy fitnessu z naszego miasta. Klaudia Ostrowska na co dzień zajmuje się m.in. aqua aerobikiem, a także gimnastyką 50+. Szerokiemu gronu odbiorców dała się ostatnio poznać dzięki ćwiczeniom on-line – wszystkie treningi można znaleźć tutaj. Z kolei Wiktoria Kaszubowska najlepiej czuje się w zajęciach taneczno-choreograficznych, ale również w stretchingu. Stargardzianie znają ją m.in. z aqua aerobiku. Maraton wspólnie poprowadzą obie instruktorki. Informacje o wznowieniu pozostałych zajęć powinny pojawić się jeszcze w tym tygodniu – warto na bieżąco sprawdzać stronę internetową i facebookowy profil OSiR.