Aktualności: Kultura

Futro na lato

9 lipca 2021

Przed nami kolejny weekend Coolturalnych Wakacji. Będzie filmowo i muzycznie. Początek w piątek (9.07.) o 22:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jak zawsze jest bezpłatny.

W tym tygodniu w kinie na leżakach będzie można obejrzeć „Futro z misia”. To polska komedia w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Olafa Lubaszenkę, Przemysława Sadowskiego, Bohdana Łazukę i Edwarda Linde-Lubaszenkę.

Sobota (10.07.) zapowiada się muzycznie. O 19:30 na scenie Teatru Letniego rozpocznie się koncert „Piosenka jest dobra na wszystko”. Najbardziej znane utwory z Kabaretu Starszych Panów zaśpiewa Julita Kożuszek-Borsuk w towarzystwie Doroty Wasilewskiej.

Warto pamiętać, że również w sobotę (10.07.) przy okazji weekendowych spacerów i Coolturalnych Wakacji można się zaszczepić przeciwko koronawirusowi w mobilnym punkcie w Parku Chrobrego – w pobliżu Teatru Letniego. Na wszystkich chętnych czekają jednodawkowe preparaty Johnson&Johnson oraz dwudawkowy Pfizer. Szczegóły tutaj.