Aktualności: Sprawy urzędowe

Gdzie głosować? Są zmiany

20 maja 2019

W Stargardzie niedzielne (26.05.) głosowanie do Parlamentu Europejskiego będzie w 34 komisjach wyborczych oraz w 3 tzw. zamkniętych (2 w szpitalu i 1 w zakładzie karnym). Tym razem są dwie zmiany. Warto sprawdzić, gdzie znajduje się siedziba naszej komisji wyborczej.

Osoby, które do tej pory głosowały w budynku Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego teraz muszą pójść do Stargardzkiego Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105) – wejście od placu Wolności platformą nad wejściem do kina. Dotyczy to mieszkańców ulic: Hetmana Stefana Czarnieckiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Barnima I, Park 3 Maja, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Wolności, Skarbowa, skwer Ojca Świętego Jana Pawła II, Wojska Polskiego od nr 2 do nr 30 (numery parzyste) oraz od nr 5 do nr 39 (numery nieparzyste) i Zygmunta Krasińskiego.
Osoby, które do tej pory głosowały w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej na os. Zachód teraz będą musiały pójść do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” (osiedle Zachód A4). Dotyczy to mieszkańców ulic: Aleja Żołnierza, Aleja Żołnierza Boczna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Mieszczańska i Osiedla Generała Józefa Hallera.

Poniżej znajduje się obwieszczenie z wszystkimi numerami i granicami obwodów głosowania.

Grafika: tymrazemglosuje.eu