Aktualności: Kultura

Internetowe zakupy w MAH

6 sierpnia 2020

Ruszył sklep on-line Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Przez internet kupimy najnowsze książki, czasopisma, a także upominki. Do wyboru wysyłka albo odbiór osobisty. Warto sprawdzić całą ofertę – to ciekawe publikacje zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Na www.sklep.muzeum-stargard.pl można znaleźć tematyczne opracowania, m.in. historię stargardzkiej kolei, ludwisarstwa i pomorskie legendy. Są również wydawnictwa bezpłatne – przewodniki po wystawach. Kolejna propozycja to Stargardia, czyli rocznik wydawany przez MAH. Wszystkie tomy do kupienia na nowej stronie. Z kolei turystów i gości spoza Stargardu mogą też zainteresować pamiątkowe magnesy z najbardziej znanymi zabytkami naszego miasta.

Zakupy na www.sklep.muzeum-stargard.pl są wygodne i bezpieczne. Do wyboru płatność przelewem tradycyjnym, internetowym lub przy odbiorze. Są również różne formy dostawy. Dodatkowo odbiór na miejscu – w budynku MAH przy Rynku Staromiejskim albo w Bastei – zawsze jest bezpłatny. Muzeum zapowiada, że w najbliższym czasie oferta sklepu będzie jeszcze szersza.