Aktualności: Sprawy urzędowe

Jaki chcesz park?

7 października 2022

Zostały ostatnie 3 dni na wypełnienie ankiety on-line dotyczącej nowego terenu do wypoczynku na os. Pyrzyckim. Warto skorzystać z okazji i przekazać swoje pomysły na ten park. Niedługo ruszą prace projektowe, a wszystkie sugestie mają być wzięte pod uwagę przy przygotowywaniu tej dokumentacji. Formularz składa się z 26 pytań i znajduje się tutaj

Ankieta jest łatwa do wypełnienia i w pełni anonimowa. Jej wyniki pozwolą dopasować projekt do oczekiwań stargardzian. Jeszcze przez tydzień można zgłaszać swoje pomysły. Zwłaszcza mieszkańcy os. Pyrzyckiego i najbliższej okolicy najlepiej wiedzą, gdzie chcieliby odpoczywać i spędzać wolny czas. Każda wypełniona ankieta to cenne wskazówki dla projektantów nowej zielonej przestrzeni w mieście.

Park na os. Pyrzyckim powstanie na terenie pomiędzy ulicami: Armii Krajowej, L. Staffa, W. Pileckiego i J. Twardowskiego. W pobliżu jest już plac zabaw z trampolinami, plenerowa siłownia, boisko i miasteczko rowerowe. Po zrealizowaniu tej inwestycji mieszkańcy wciąż powiększającego się osiedla zyskają kolejne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Grafika: ankieta.stargard.eu